TV Nowy sezon „Policjantek i Policjantów” od 28 lutego o godz. 19 w Czwórce

Już od 28 lutego widzowie Czwórki będą mogli oglądać nowe odcinki hitu „Policjantki i Policjanci”  w stałym paśmie premier o godz. 19 od poniedziałku do piątku. Szesnasty sezon otworzy uroczysta scena awansów naszych bohaterów.To wyjątkowy dzień dla komendy i wrocławskiej policji, jednak świętowanie nie potrwa długo. Policjanci szybko powrócą do codziennych zadań i wyzwań, z jakimi mierzą się na służbie i w życiu.
Szymon Zieliński (Paweł Monsiel), z którym w poprzednim sezonie rozstaliśmy się, gdy zdruzgotany czytał pozew rozwodowy wniesiony przez Aśkę, będzie musiał stawić czoła tej trudnej sytuacji. Na szczęście będzie mógł liczyć na Miłosza Bachledę (Paweł Kowalczyk) – Góral nie zostawi go w potrzebie i Szymon na jakiś czas trafi nawet pod gościnny dach przyjaciela. Wkrótce Szymona czekają kolejne kłopoty, tym razem z Nadią (Maja Frejtag), zbutnowaną, ekscentryczną i mocno pogubioną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży, a Miłosz będzie miał problemy ze współwłaścicielką jego straganu z góralskim jedzeniem, Jagną Karpielówną (Marta Ormaniec), upartą góralką o ognistym temperamencie.
Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski). Przed nią jednak również sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski), który nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną Marię.  
Miłość Leny (Alicja Dąbrowska) i Szulca (Paweł Palcat) rozkwitnie i coraz trudniej będzie ją utrzymać w tajemnicy, a przy tym zakochani zmagać się będą z rozmaitymi mniejszymi i większymi życiowymi komplikacjami oraz z poważnymi śledztwami w pracy. Na służbie Kamińska będzie mieć oparcie w swoim partnerze z patrolu i dobrym duchu komendy, Białachu (Mariusz Węgłowski). Mikołaj świetnie się z nią dogaduje, podobnie  jak z większością współpracowników, dla których jest zawsze wsparciem i autorytetem, wraz z Witackim  (Paweł Okoński) jednoczącym zespół jak drużynę. Wspólnymi siłami policjanci rozwiązywać będą złożoną i niebezpieczną sprawę, która stanowi zagrożenie także dla nich. A  chociaż zdemaskowali i aresztowali kreta na komendzie, to wkrótce okaże się, że Darek (Aleksander Stasiewicz)  nie działał sam.
Tymczasem Emilka (Anna Kukawska) będzie rozdarta między niepewnością co do losu Krzyśka, a potrzebą pójścia w życiu do przodu. Również Dyżurny Jacek (Przemysław Puchała) stanie przed koniecznością zmian i uczuciowym dylematem.
W nowym sezonie nie zabraknie też komicznych perypetii, które zwykle towarzyszą Juliuszowi (Bogusław Kudłek) oraz zaskakujących zgłoszeń od zawsze czujnej Pani Halinki, granej przez Renatę Pałys.

W oczekiwaniu na premierę nowego sezonu fani „Policjantek i Policjantów” będą mogli porozmawiać z aktorami serialu – już w najbliższy czwartek, 24 lutego, o godz. 19:00 live chat z udziałem Anny Bosak, Bartłomieja Piekarskiego, Przemysława Puchały i Bogusława Kudłka!  Transmisja na profilach Czwórki i serialu:
https://www.facebook.com/policjantki.i.policjanci.serial/

https://www.instagram.com/policjantkipolicjanci/
https://www.facebook.com/tv4.czworka
https://www.instagram.com/tv4czworkaofficial/

Czwórka jest dostępna w telewizji naziemnej na multipleksie MUX 2 oraz na platformach  cyfrowych i w sieciach kablowych na pozycjach:

Polsat BoxNC+UPCVectraMultimediaToyaOrangeNetia
TV428412512521611

mat. promo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.