TYSZOWCE Turniej piłkarski EDPR Wind Cup zostanie rozstrzygnięty podczas Światowego Dnia Wiatru

W sobotę 15 czerwca w Tyszowcach od godz. 11:00 na stadionie sportowym przy ul. Partyzantów odbędą się turniej piłki nożnej EDPR Wind Cup oraz piknik rodzinny. Przed nami wielki finał zawodów, w których rywalizują drużyny ze szkół z powiatu tomaszowskiego.

Warszawa, 11 czerwca 2019 r.: Co roku 15. czerwca obchodzony jest na całym świecie Dzień Wiatru. To doskonała okazja do zwrócenia uwagi na wiatr jako źródło czystej, odnawialnej energii – także podczas wesołej zabawy. Do udziału w niej zaprasza EDP Renewables, inwestor farm wiatrowych na terenie powiatu tomaszowskiego, który przygotował z tej okazji moc darmowych atrakcji dla najmłodszych i ich rodziców.

Najważniejszym punktem wspólnego świętowania będą piłkarskie rozgrywki o puchar Turnieju EDPR Wind Cup. Zmierzą się podczas nich reprezentacje ze szkół z gmin Tomaszów Lubelski, Jarczów oraz Tyszowce. Dzieci i młodzież, rywalizujące ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych, wybiegną na murawę od godziny 11, a do 16 poznamy zwycięzcę turnieju. Drużyny będą rywalizowały nie tylko o zwycięstwo, ale także np. w kategorii fair play. Całość uświetni zawodowy komentator, który zachęci kibiców do sportowego dopingu.

To jednak nie jedyne piłkarskie emocje, jakie czekają tego dnia. Wydarzenie uświetni pokaz trików i zagrań piłkarskich, przygotowany przez Pawła 'Ronnie’ Kwita – jednego z najbardziej doświadczonych football freestylerów w Polsce.

Na dopingujących młodych piłkarzy czekać będzie strefa z leżakami, przewidziane są też gry i zabawy dla dzieci. Organizatorzy zaplanowali m.in. puszczanie latawców, pokazy baniek mydlanych, zabawy z balonami i piórkami oraz wiele innych atrakcji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

O EDP Renewables (EDPR)

EDP Renewables (Euronext: EDPR) to globalny lider sektora odnawialnych źródeł energii oraz czwarty pod względem wielkości producent energii wiatrowej na świecie. Posiadając odpowiedni poziom inwestycji, najwyższej jakości aktywa i jedne z największych na rynku zdolności produkcyjne, EDPR poddano w ostatnich latach ogromnemu rozwojowi. Firma obecnie działa na 14 międzynawowych rynkach (w Belgii, Brazylii, Kanadzie, Kolumbii, Francji, Grecji, Włoszech, Meksyku, Polsce i Portugalii, Rumunii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i USA). Energias de Portugal, S.A. („EDP”), największy udziałowiec EDPR, jest globalną firmą z branży energetycznej oraz liderem tworzenia wartości, innowacji i zrównoważenia. Od 11 lat EDP nieprzerwanie znajduje się na Indeksie Zrównoważonego Rozwoju Dow Jones.

Więcej informacji znajduje się na www.edpr.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.