WOŻUCZYN Zapowiedź „Nasz nowy dom”

Odcinek programu „Nasz nowy dom” nagrywany w Wożuczynie (gmina Rachanie) w Polsacie już w czwartek 9 września o godz. 20.05.

Zwiastun odcinka można obejrzeć na kanale YouTube.

 

To już 17. Sezon jednego z najbardziej przejmujących programów w historii telewizji. Tysiące przejechanych kilometrów i sto dziewięćdziesiąt dwie rodziny, którym pomogła ekipa programu „Nasz nowy dom” – to dotychczasowy bilans brygady pod dowództwem Katarzyny Dowbor! Na tym jednak nie koniec, bowiem w nadchodzącej serii szansę na nowe życie otrzymają kolejne 24 rodziny.

Jesienią ekipa „Naszego Nowego Domu” odwiedzi najróżniejsze zakątki Polski w poszukiwaniu rodzin, które w wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń zmagają się z ogromnymi problemami, a remont ich domów jest zwieńczeniem ich starań o powrót do normalności i walki o lepsze jutro. W tym sezonie ekipa programu „Nasz Nowy Dom” ponownie przemierzy setki kilometrów po polskich drogach, aby dotrzeć do bohaterów programu. Wspólnie z kamerą Telewizji POLSAT odwiedzą m.in. Podbeskidzie, Zamojszczyznę i Wielkopolskę. W jednym z odcinków widzowie poznają historię pana Łukasza, który samotnie wychowuje czwórkę dzieci. Jego narzeczona i matka dzieci zmarła na gruźlicę trzy lata temu, a dzieci były świadkami jej śmierci… Rodzina żyje w niewielkim domu bez łazienki. Ojciec pracuje na pół etatu u sąsiada, jednak zarobione pieniądze nie wystarczają na remont… Sprawy w swoje ręce bierze więc najlepsza ekipa budowlana w Polscie, a domownicy słyszą słowa, na które tak bardzo czekali: „wyremontujemy Wasz dom!”.

Program niezmiennie poprowadzi Katarzyna Dowbor, a w najtrudniejszych remontowych wyzwaniach pomagać jej będzie niezawodne trio architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski. W 17. sezonie do znakomitej drużyny projektantów dołączyła nowa architektka – Marta Kołdej.

 

 

One thought on “WOŻUCZYN Zapowiedź „Nasz nowy dom”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.