Lubycza KrólewskaNa sygnaleNews

ZATYLE Dwie ofiary wypadku

Dwie ofiary śmiertelne to bilans wypadku, do jakiego doszło dziś w nocy na DK-17 w powiecie tomaszowskim. W wyniku uderzenia vw passata przez jadący autobus, osobówka zjechała do rowu i dachowała rozbijając się na drzewie. W wypadku zginęło dwóch mężczyzn podróżujących vw passatem. Nikomu z podróżujących autokarem pasażerów nic się nie stało. Kierujący autokarem był trzeźwy.

Do wypadku doszło dziś w miejscowości Zatyle przed godziną 3.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów z tomaszowskiej drogówki wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat podczas zjazdu na drogę podporządkowaną został uderzony przez jadący autokar. W wyniku uderzenia osobówka została odrzucona do rowu, dachowała i rozbiła się na drzewie. Volkswagenem podróżowało dwóch mężczyzn.  Jeden z nich zginął na miejscu, drugi z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować. Jedną z ofiar wypadku jest 51-letni obywatel Ukrainy. Tożsamość drugiego mężczyzny jest w trakcie ustaleń.

Autokarem podróżowało ponad 60 pasażerów. Podróżnym nic się nie stało. Pojazdem kierował 37-letni ob. Ukrainy. Mężczyzna był trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań. Decyzją prokuratora mężczyzna został zatrzymany.

Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

mat. Policja Lubelska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *