Zawód medyczny po szkole policealnej? To proste!

Nie da się ukryć, że na rynku pracy najbardziej pożądane są wiedza stosowana oraz konkretny fach w ręku. Nawet osoby po studiach często mają problem ze znalezieniem pasjonującego oraz godnie wynagradzanego zawodu, ponieważ brakuje im praktyki. Z tego powodu wielu absolwentów liceów i techników postanawia kontynuować edukację w szkołach policealnych. Szczególnie, że do podjęcia nauki nie jest wymagana matura, a zdobycie tytułu zawodowego zajmuje maksymalnie 2,5 roku. W 2019 roku najpopularniejszymi kierunkami były te związane z medycyną, a największym zainteresowaniem cieszył się technik masażysta.

Szkoła Policealna GoWork.pl w Lublinie – kierunki medyczne

    W Medycznej Szkole Policealnej GoWork.pl w Lublinie trzy kierunki szczególnie przykuły uwagę osób zainteresowanych nauką i to właśnie na nie spłynęło najwięcej formularzy zgłoszeniowych. Były to:

  • technik masażysta – 52%;
  • asystentka stomatologiczna – 39%;
  • higienistka stomatologiczna – 9%.

 Szkoła medyczna policealna w Lublinie – jakie korzyści ma słuchacz?

    Wizytówką Szkoły Policealnej w Lublinie GoWork.pl jest profesjonalna kadra dydaktyczna, która nie tylko budzi ogromną sympatię słuchaczy, ale przede wszystkim solidnie przygotowuje ich do pracy w branży. W zależności od kierunku, grono pedagogiczne tworzą fizjoterapeuci, masażyści, rehabilitanci, lekarze stomatolodzy, ratownicy medyczni oraz higienistki stomatologiczne. Zaangażowanie oraz pasja kadry dydaktycznej przekłada się na bardzo wysoką zdawalność egzaminów zawodowych, która wynosi między 90, a 100%. Pracownie, w których słuchacze zdobywają wiedzę praktyczną wyposażone są na wzór gabinetów masażu lub stomatologicznych. Znajdują się w nich m.in. fotele stomatologiczne, narzędzia i urządzenia do różnego typu zabiegów w obrębie jamy ustnej, model szkieletu ludzkiego, wałki, kliny, materace, łóżka oraz akcesoria do masażu. W szkole odbywają się również zajęcia z branżowego języka angielskiego, którego znajomość może ułatwić przyszłym masażystom, asystentkom i higienistkom stomatologicznym z Lublina szukanie pracy w innych krajach.

Jeśli chcesz zapisać się do Szkoły Policealnej GoWork.pl w Lublinie, wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod poniższym linkiem:

https://policealna.gowork.pl/zapisy

undefined

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.