TELATYN Zderzenie audi z volkswagenem

Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Telatyn. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-latka kierująca pojazdem marki audi zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z samochodem volkswagen transporter. W wyniku zdarzenia kierująca audi wraz z 1.5 rocznym dzieckiem została przewieziona do szpitala.

21 lutego około godziny 9.00 w miejscowości Telatyn doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letnia mieszkanka gm. Telatyn chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem, który zatrzymał się na skrzyżowaniu, zjechała na przeciwległy pas ruchu, wprost pod nadjeżdżający pojazd volkswagen transporter. volkswagenem kierował 48-letni mieszkaniec Zamościa.

Przybyli na miejsce policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, dokonali oględzin pojazdów i miejsca. W związku z uszkodzeniami zostały zatrzymane dowody rejestracyjne obu pojazdów. Kierujący byli trzeźwi. Kobieta kierująca pojazdem marki audi wraz z 1.5 rocznym dzieckiem została przewieziona do szpitala. Decyzją lekarza dziecko zostało na obserwacji.

Teraz tomaszowscy policjanci zajmują się dokładnym wyjaśnianiem wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!