TOMASZÓW Pożegnanie w przedszkolu

Kolejny rok za nami, 17 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie 6-latków, dzieci opuszczają mury Przedszkola Samorządowego nr 1 im. Jana Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim, aby od września rozpocząć naukę w szkole. Ten szczególny i wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od Mszy Świętej, część artystyczną obejrzeliśmy wspólnie z dziećmi z całego przedszkola, rodzicami i zaproszonymi gośćmi. Tradycyjnie jak co roku był piękny polonez, wiersze, piosenki, dzieci udowodniły,że są już gotowe, aby zająć swoje miejsce w szkolnej ławie.

Ktoś powiedział kiedyś, że „życie składa się z powitań i pożegnań”, to zdanie w pełni oddaje myśli Pań, które tak niedawno witały w swojej sali nieśmiałe, zagubione maluszki, a dziś żegnają samodzielne, odważne, pełne pomysłów, ciekawe świata, chętne do podejmowania nowych coraz trudniejszych zadań starszaki. Ten wspólnie spędzony czas wypełniony był zabawą, nauką, przygodami, przyjaźniami i radością. Przedszkole stało się drugim domem, mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne lata z uśmiechem na twarzy.

Przed naszymi przedszkolakami kolejny wspaniały czas, czas na zdobywanie nowej wiedzy, nowych doświadczeń. Młodym absolwentom życzymy dużo radości i samych sukcesów w nauce.

Drogie dzieci dziękujemy Wam za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność.

Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych dzieci, życzymy dalszej pociechy i zadowolenia, jednocześnie dziękujemy za wspaniałą i owocną współpracę oraz za zaangażowanie w życie przedszkola.

Szczególne podziękowania przesyłamy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim, za całoroczną współpracę i okazaną życzliwość.

Wszystkim przedszkolakom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu
do przedszkola.

E.Światowiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!