EdukacjaNASZ PATRONAT

NASZ PATRONAT Pasowanie u Hałabały

12 listopada 2015 roku w grupie I (dzieci 3-letnich) odbyła się uroczystość „Pasowanie na przedszkolaka”.
Dzieci z grupy „Skrzaty” zostały oficjalnie przyjęte do grona społeczności przedszkolnej. Podczas uroczystości wykazały się wiedzą i umiejętnościami zdobytymi podczas pierwszych tygodni pobytu w przedszkolu: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, wykonywały improwizacje ruchowe przy muzyce.
Małe Skrzaty pochwaliły się również znajomością kolorów podstawowych, umiejętnością liczenia w zakresie 3, umiejętnością klasyfikowania – dobierały przysmaki dla zwierzątek, umiejętnością rozpoznawania grzybów jadalnych i trujących, umiejętnością budowania wież z klocków.
Jak na pierwszą uroczystość Małe Skrzaty wykazały się wielką odwagą, czym wzbudziły podziw u zebranych.
Na zakończenie złożyły uroczyste ślubowanie, zostały pasowane przez Panią Dyrektor na Przedszkolaków i otrzymały pamiątkowe medale.
Cała uroczystość przebiegała w miłej atmosferze, niejeden maluszek zaskoczył widzów swoim zachowaniem.
Większości dzieci udało się pokonać stres związany z pójściem do przedszkola. Mamy nadzieję, że Rodzice mają pewność, że nasze przedszkole jest tym miejscem, w którym bez obawy mogą pozostawić swoje dziecko.
J. Samulak/fot. PS nr 5

więcej zdjęć w galerii przedszkolnej:
http://www.e-virtual.pl/przedszkole/multimedia/258-galeria-roku-2015-2016?AG_MK=0&AG_form_paginInitPages_1=1&AG_form_albumInitFolders_1=Rok2015-2016/Pasowanie-na-przedszkolaka-gr–I&AG_form_scrollTop=556&AG_form_scrollLeft=0&AG_MK=0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *