Na sygnaleTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Nastoletni złodzieje rowerów

Policjanci w sobotę zatrzymali trzech młodych sprawców kradzieży rowerów. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Tomaszowa Lub. W wieku 16,17 i 18 lat. Skradzione rowery wartości 6 tys. złotych zostały odzyskane. Dwóch starszych sprawców usłyszało zarzut. 16-latek odpowie przed Sądem Rodzinnym. Wszyscy trzej są dobrze znani policji. 17-latek był na niepowrocie do Zakładu Poprawczego.

W sobotę do dyżurnego komendy Policji zatelefonował mieszkaniec Tomaszowa Lub. i zgłosił kradzież dwóch rowerów, które znajdowały się w garażu. Łączna wartość skradzionych rzeczy to 6 tys. zł. Kryminalni wspólnie z dzielnicowym szybko ustalili sprawców tej kradzieży. Byli to mieszkańcy Tomaszowa, trzech chłopców w wieku 17 lat, 18 lat i 16 lat.

Podczas przeszukania miejsca przebywania 17-latka zabezpieczono skradziony rower. Drugi z jednośladów został zabezpieczony w namiocie przy lodowisku. Sprawcy zostawili go tam ponieważ się zepsuł. 17-latek był na niepowrocie do Zakładu Poprawczego. Dwóch starszych sprawców usłyszało zarzut. 16-latek odpowie przed Sądem Rodzinnym. Wszyscy trzej są dobrze znani policji.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *