Na sygnaleRachanie

WOŻUCZYN Nietrzeźwy, na zakazie i z narkotykami zatrzymany

Sporo na sumieniu miał zatrzymany do kontroli drogowej w Wożuczynie 21-letni kierujący Audi. Mężczyzna w organizmie miał ponad 0,5 promila alkoholu oraz złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami. Mundurowi znaleźli przy nim kilka porcji dilerskich skrystalizowanej substancji, a jego pojazd nie posiadał ubezpieczenia i aktualnych badań technicznych. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

W czwartek przed godziną 4:00 do kontroli drogowej w miejscowości Wożuczyn został zatrzymany kierujący Audi.

Jak się okazało pojazdem tym kierował 21-letni mieszkaniec gminy Rachanie. Po sprawdzeniu jego  stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna w organizmie ma 0,6 promila alkoholu, a na koncie sądowy zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna posiadał również przy sobie kilka porcji dilerskich skrystalizowanej białej substancji, a samochód którym podróżował nie posiadał ubezpieczenia i aktualnych badań technicznych.

Mężczyzna wkrótce odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości w warunkach recydywy, naruszenie sądowego zakazu kierowania pojazdami oraz posiadanie środków psychotropowych. W czynnościach uczestniczyli funkcjonariusze Straży Granicznej z Dołhobyczowa.

21-latek za swoje przewinienia odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *