TYPIN 5 lat Szkolnej Kasy Oszczędności

18 października 2018 roku w Szkole Podstawowej w Typinie obchodzono 5 urodziny Szkolnej Kasy Oszczędności. Na imprezę urodzinową zaproszono wszystkich członków SKO, Dyrekcję Szkoły, pracowników I Oddziału PKO Banku Polskiego w Tomaszowie Lubelskim, z którymi szkoła współpracuje od 5 lat – Panią Halinę Paluch oraz Panią Urszulę Droździel. Panie otrzymały pamiątkowe dyplomy „Przyjaciela SKO”.

Były prezenty, nagrody, słodkie upominki. Nie zabrakło gromkiego „Sto lat!”, a także przepysznego tortu, który był prezentem urodzinowym od SKO dla wszystkich uczniów.

Na zakończenie urodzinowej imprezy uczniowie otrzymali wspaniałe nagrody.

Warto podkreślić, iż realizując w naszej szkole „Program edukacji finansowej PKO Banku Polskiego Szkolne Kasy Oszczędności” nie tylko przybliżamy uczniom sens i istotę oszczędzania, uczymy także systematyczności oraz wytrwałości w dążeniu do wytyczonego celu. W tym roku zdobyliśmy już po raz czwarty nagrodę III stopnia w wysokości 1000 zł w Ogólnopolskim Konkursie na Kronikę SKO.

Do naszego SKO należy 35 uczniów z klasy I–VI, a także najmłodsi uczniowie 5 i 6 letnie dzieciaczki z oddziału przedszkolnego.

 Bardzo dziękuję wszystkim za wspólne świętowanie.

Alina Omelczuk/ Opiekun SKO Szkoły Podstawowej w Typinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!