Na sygnaleŁaszczów

WÓLKA PUKARZOWSKA Wjechał do rowu miał ponad 2 promile

41-letni tomaszowianin odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu i w takim stanie wjechał Oplem do rowu w Wólce Pukarzowskiej w miniony poniedziałek. Mężczyźnie już teraz policjanci zatrzymali prawo jazdy, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W miniony poniedziałek przed południem, dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Wólka Pukarzowska w gminie Łaszczów samochód osobowy wjechał do rowu, a kierujący najprawdopodobniej jest nietrzeźwy.

Na miejsce natychmiast został wysłany patrol policji. Jak się okazało, 41-letni tomaszowianin kierujący Oplem wjechał do przydrożnego rowu mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna podróżował bez pasażerów. Z powierzchownymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjanci zatrzymali 41-latkowi prawo jazdy, a za jazdę w stanie nietrzeźwości zostanie sporządzony przeciwko niemu wniosek o ukaranie do sądu. Mężczyźnie grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 15 lat oraz świadczenia pieniężne od 5 do 60 tysięcy złotych.

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *